logo

Caswa Home

DOĞADAN İLHAM ALAN AYRINTILAR

İç mekanların tasarımı özen ister. Özellikli mekanlar yaratmak için farklı bakışlar, özenli dokunuşlar gerekir. Duvar kağıdı seçiminiz iç mekanlarınızın yaşama etkilerini yönlendirir. Yenilikçi, vizyoner ve sanatçı bir bakışa ihtiyacınız var. Caswa Home, bu farklı dokunuşları gerçekleştirmek için yola çıktı. Tekstil tabanlı duvar kağıdı uygulamalarındaki ustalığıyla mekanlarımıza değer katan Caswa Home; duvar kağıdına ihtiyaç duyulan her alanda yanınızda. Dünyaca ünlü duvar kağıdı markaları ve ünlü tasarımcıların sizin için hazırladığı desenler evinize çok yakışacak. Doğal görünümlü, tekstil tabanlı duvar kağıtları iç mekanlarınıza nefes aldıracak. Caswa Home’un profesyonel tekstil tabanlı duvar kağıtlarıyla uygulanan dekorasyon çözümleri hayallerinize renk katacak.

Seabrook Duvar Kağıtları,

Amerika'da 1910 Yılında kurulan Seabrook Wallpaper, şu anda Amerika'nın en köklü ve eski firmalarındandır. Yüz yıla yakın deneyim ve tecrübesiyle sektöre çok büyük katkılarda bulunmuş, trendleri belirleyen bir dünya markasıdır. Seabrook Wallpaper günümüz dünyasında en fazla dikkat edilmesi gereken konu olan insan sağlığına da duyarsız kalmayarak, üretimde kullanmış olduğu tüm materyallerin doğal olmasına önem verip, tamamen su bazlı boyalarla üretim yapmaktadır. Seabrook, iç mekan tasarımcılarının en çok tercih ettiği markalar arasında.

Len-Tex Duvar Kağıtları,

Amerika'nın en seçkin tekstil tabanlı duvar kağıdı üreticisi olan Lentex, özellikle otellerin vazgeçilmez bir markasıdır. Tüm dayanıklık ve aşınma testlerinde en yüksek sertifikalara sahip olan Lentex, aynı zamanda temiz vinil teknolojisi ile çevre ve insan sağlığına uygunluk alanında da tüm sertifikalara sahiptir.

Sertifikalarımız