logo
PROFESYONELLER NEDEN TEKSTİL TABANLI DUVAR KAĞITLARINI TERCİH EDER?

Uygulaması kolaydır

Tekstil tabanlı duvar kağıtlarının iç mekanlara uygulamadı kolay ve avantajlıdır. Rulo genişliğinin büyük olması uygulamada kolaylık sağlar. Uygulanacak mekanın genişliğine göre tekstil tabanlı duvar kağıtları size büyük ölçüde zaman ve iş gücü tasarrufu da sağlar.

Otelden konuta, hastaneden restorana her yerde

Tekstil tabanlı duvar kaplamalarını hemen her türlü iç mekanda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Otellerden, her türlü turizm tesisine, konut projelerinden spor tesislerine kadar pek çok farklı alanda yıllardır uygulanan tekstil tabanlı duvar kağıtları, iç mekan kullanımında diğer malzemelere göre oldukça avantajlıdır.

Temizliği kolaydır, leke tutmaz, çabuk kirlenmez

Tekstil tabanlı duvar kağıtları temizlik bakımından diğer malzemelere göre oldukça avantajlıdır. Kolay kir tutmamasının yanı sıra; kolay temizlenebilmesi de önemli bir avantaj sunar. Ilık su, buhar ve sabun bazlı basit temizlik malzemeleri kullanarak tekstil tabanlı duvar kaplamalarınızı kolayca temiz tutabilirsiniz.

İç mekanlarda uygulayabileceğiniz en sağlıklı malzemedir

Tekstil tabanlı duvar kağıtları iç mekanlarda kullanabileceğiniz en sağlıklı duvar kaplama malzemesidir. Tüm ürünler antibakteriyel özelliğe sahiptir, rutubet ve küf tutmaz. Nefes alma özelliğine sahip olan tekstil bazlı duvar kağıtları; aynı zamanda su bazlı boyalarda kullanılan teknik özelliklere sahip olduğundan zehirli gaz salgılamaz. Tekstil bazlı duvar kağıtlarını her türlü iç mekanda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Tekstil tabanlı duvar kağıtlarıyla pırıl duvarlar...

Caswa Home tekstil tabanlı vinil duvar kağıtları yaşadığınız mekanlara ferahlık kazandırır. Kolay kirlenmeyen ve temizliği oldukça kolay olan tekstil tabanlı duvar kaplamaları, size istediğiniz desenlerde pırıl pırıl ortamlar sunar.

Sağlıklı mekanlar için tekstil tabanlı duvar kağıdı...

Tekstil tabanlı duvar kağıtları duvar kaplamasında kullanabileceğiniz en sağlıklı ürünlerdir. Caswa Home'un sunduğu tekstil tabanlı vinil duvar kaplamaları antibakteriyel özelliklere sahiptir ve iç mekanlarınız için hijyenik bir ortam sağlar. Tekstil tabanlı duvar kağıtları hijyenik özellikleri sayesinde hijyenik olması gereken özellikle hastane odası ve otel gibi mekanlarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Güvenliğiniz için tekstil tabanlı duvar kağıdı...

Caswa Home hizmet kalitesiyle sizlere sunulan tekstil tabanlı duvar kağıtları yanmaya karşı dayanıklıdır. Alev almaz özelliğe sahip tekstil tabanlı vinil duvar kaplamaları, yanma esnasında da zehirli gaz salgılamaz. Tekstil tabanlı duvar kağıdı yangın gibi durumlardan etrafa daha fazla zarar verecek kadar etkilenmeyen güvenli bir malzemedir.

Çevreci iç mekan tasarımları için tekstil tabanlı duvar kağıdı...

Tekstil tabanlı duvar kağıtları çevreye zarar vermeyen özelliklere sahiptir. Üretimde kullanılan malzemeler tamamen doğa dostu olduğu gibi, boyamada kullanılan su bazlı malzemeler insan sağlığına da zarar vermez. Tekstil tabanlı vinil duvar kaplamalarıyla çevreye zarar vermeyen, sağlıklı iç mekan tasarımlarına imza atabilirsiniz.